RUS

Ремонт та заміна світлодіодного підсвічування в РК, LED та LCD телевізорах

Якщо Ваш телевізор має звук, але зникло зображення - швидше за все потрібен ремонт або заміна світлодіодного підсвічування.

«TELremont»: www.telremont.in.ua

Ми ремонтуємо телевізори всіх відомих світових брендів, у тому числі:

 • Samsung
 • Toshiba
 • Sony
 • LG
 • Saturn
 • DEX
 • Panasonic
 • ERGO

Перестав показувати телевізор?

У цьому випадку Ви зайшли за адресою і сервісна ремонтна компанія «TELremont» до Ваших послуг!

Тел.: +38 095 0717314, +38 097 4615580

Ми робимо ремонт телевізорів Lg, Samsung, Sony, Toshiba, Panasonic, Elenberg, Saturn, Bravis, Ergo, Liberton, Dex, Mystery, Haier та інших марок у місті Харкові та Харківській області.

Немає зображення, але є звук – це одна з найпоширеніших несправностей сучасних телевізорів. Виною всьому поломка світлодіодного підсвічування, розташованого за матрицею. Переконатись у цьому можна підсвітивши ліхтариком екран вашого телебачення збоку. При цьому буде видно, що зображення є. У такому Якщо виникає необхідність змінити світлодіодну, або як її ще називають LED підсвічування.

Існує два варіанти такого ремонту – локальний (частковий) та повний. У разі локального ремонту змінюються тільки світлодіоди, що згоріли, при цьому в роботі залишаються інші, «втомлені» світлодіоди, і скільки вони пропрацюють – невідомо. При повному ремонті змінюються абсолютно всі світлодіоди і підсвічування стає новим, як при покупці телевізора.

Ціна ремонту залежить від типу підсвічування ТБ, вибраного варіанти ремонту та діагоналі телевізора. Для китайських телевізорів є додаткова послуга – зниження струму підсвічування, т.к. у них він зазвичай завищений, що призводить до передчасного зносу світлодіодів.

Найчастіше ремонт підсвічування ЖК телевізора відбувається у Вас вдома, тобто. возити нікуди нічого не треба. Наш майстер зробить всі маніпуляції з ремонту або заміні світлодіодів у Вашій присутності.

Наші телефони:
 • +38 (095) 071-73-14

 • +38 (097) 461-55-80

 • TELremont
У LED телевізора зникло зображення

У LED телевізора зникло зображення

Акуратне розбирання РК телевізора

Акуратне розбирання РК телевізора

Заміна світлодіодів підсвічування телевізора

Заміна світлодіодів підсвічування телевізора


Наші послуги


Ремонт LED телевізорів у Харкові

Ми ремонтуємо всі типи LED-підсвічування телевізорів у Харкові та Харківській області. Виїжджаємо до клієнта протягом доби та діагностуємо поломку вдома. Найчастіше ремонт телевізора проводиться у клієнта вдома, тому Ви отримуєте справний телевізор максимально швидко. Наш девіз: оперативність, якість та надійність!

Розбирання LED телевізора

Розбирання телевізора

Підготовляється робоче місце та інструменти. Після цього акуратно знімається кришка телевізора та матриця, щоб отримати доступ до підсвічування.

Демонтаж плат та шлейфів

Демонтаж плат та шлейфів

Демонтаж плат - ретельне, що вимагає максимального зосередження уваги, заняття. Будь-яка неточність може спричинити нову поломку телевізора.

Діагностика LED-підсвічування

Діагностика LED-підсвічування

Після перевірки працездатності підсвічування з'ясовується точна кількість світлодіодів, що згоріли, і приймається рішення про часткову або повну їх заміну.

Заміна окремих світлодіодів

Заміна окремих світлодіодів

Світлодіоди, що перегоріли, зазвичай видно неозброєним оком, але якщо немає підгоряння в місці кріплення, то перевіряється кожен елемент окремо.

Заміна світлодіодного підсвічування ТВ

Заміна підсвічування ТВ

Послідовно випаюються старі світлодіоди і впаюються нові замість несправних, планки із заміненими діодами надійно прикріплюються до корпусу ТВ.

Збирання РК телевізора

Збирання РК телевізора

Виконується кінцева перевірка працездатності світлодіодного підсвічування (виконується подача напруги) та телевізор збирається у зворотному порядку.

Ремонт світлодіодного підсвічування у Харкові

Максимальний рівень яскравості підсвічування сприяє передчасній поломці телевізора. Тому після Після ремонту ми знижуємо яскравість підсвічування до 75% - при такому режимі світлодіоди працюють в нормальному режимі і без перевантажень. Це продовжує «Життя» телевізора на довгі роки і зовсім не позначається на яскравості зображення.

Роботи з ремонту підсвічування телевізора


Чому підсвічування в телевізорах виходить з ладу?

•  Налаштування яскравості підсвічування встановлена на максимум (це призводить до прискореного вигоряння діодів вже протягом 2-3 років після покупки нового телевізора).
•  Стрибки напруги в мережі або грози (дуже поширена причина в будинках приватного сектору).
•  Вигорів світлодіод (він призводить до підвищення струму на інші світлодіоди, і вони теж швидко вигоряють).

Тому чим раніше ви звернетеся до нашого сервісу, тим дешевше коштуватиме ремонт.


 • Темні плями на екрані телевізора
 • Немає зображення або з'явилися темні плями на екрані телевізора

 • Розбирання телевізора, демонтаж плат, шлейфів, матриці
 • Розбирання телевізора, демонтаж плат, шлейфів, матриці та блоку живлення

 • Ремонт телевізорів Lg, Samsung, Toshiba, Panasonic, Saturn, Dex та ін.
 • Ремонт телевізорів Lg, Samsung, Toshiba, Panasonic, Saturn, Dex та ін.

 • Професійна заміна світлодіодного підсвічування ТВ у Харкові
 • Професійна заміна світлодіодного підсвічування ТВ у Харкові

Ремонт підсвічування телевізора відноситься до категорії особливо складного. Довіряти його непрофесіоналу вкрай небезпечно. Самостійно, не маючи відповідних знань, досвіду та інструментів, виконати його неможливо. Тому, якщо ваш телевізор вмикається, реагує на пульт, звук є, а відео відсутнє, найкраще рішення — звернутися до нашого сервісного центру «TELremont»! Телефонуйте без вихідних:
+38 (095) 071-73-14, +38 (097) 461-55-80

Крім ремонту телевізорів ми також займаємося ремонтом електричної нагрівальної кухонної та побутової техніки.

Сайт: «EL-remont»

Чому має сенс звернутися до нас?

Серед безлічі фірм і майстрів з ремонту телевізорів потрібно вибрати найнадійнішого.


Професійний ремонт телевізорів у Харкові

Досвід, якість, оперативність! Ми маємо багатий багаторічний досвід професійного ремонту телевізорів BBK, Sharp, Grundig, Loewe, Honda, Digital, Lg, Samsung, Sony, Toshiba, Panasonic, Elenberg, JVC, SUPRA, Saturn, Bravis, Ergo, Liberton, Dex, Mystery, Haier та ін.

Сервіс «TELremont», Харків

Наш сайт: telremont.in.ua

Сервіс «TELremont», Харків

Виїзд майстра по Харкову та області. Наш майстер приїде до Вас додому в короткий термін. Ремонт зазвичай здійснюється вдома, тільки в окремих випадках ми забираємо телевізор із собою в майстерню. Тоді ремонт може зайняти 2-3 дні.

+38 (095) 071-73-14, +38 (097) 461-55-80

Виїзд телемайстра до дому

Заміна світлодіодного підсвічування ТВ

Адекватні ціни на роботу. Повна сума розраховується майстром після повної діагностики телевізора. Ціна залежить від марки, типу підсвічування і кількості світлодіодів, що вийшли з ладу. Нові світлодіоди в ціну не входять та оплачуються додатково.

Заміна світлодіодного підсвічування ТВ

Харків, Харківська область

Ремонт та заміна світлодіодного підсвічування телевізора

Ми працюємо без вихідних. Під час звернення будьте готові повідомити: Ваше ім'я, телефон та адресу, марку телевізора, а також день і час, коли вам буде зручно прийняти майстри. У день ремонту майстер зателефонує вам, щоб підтвердити актуальність замовлення.

Сервіс ремонту телевізорів у Харкові

Телефонуйте щодня з 9.00 до 19.00

Робочий телевізор – це радість у сім'ї

Ремонт світлодіодного підсвічування ТВ у Харкові.
Заміна світлодіодів у LED телевізорі.
Налаштування яскравості світлодіодів підсвітки РК телевізора, якісний ремонт телевізорів - Харків та Харківська область.
«ТелРемонт» - це харківський сервіс ремонту та відновлення світлодіодів TV.